‘Genç Ne Sever’e 384 bin 804 üye

by objektifadmin
‘genc-ne-sever’e-384-bin-804-uye

GÜLDEN ÇOKTAN İstanbul – Projenin temel amacı gençlerin sanat, kültür, spor faaliyetleri ile sosyalleşme, seyahat etme ve potansiyellerini keyfetmelerini sağlamak. Bu kapsamda sinema, tiyatro, konser, festival biletleri ve yanı sıra hediye çekleri, spor müsabakaları biletleri ve seyahat biletleri gençlere bu platform üzerinden çekilişle hediye ediliyor. Platformda, “Kitapsever” başlığı altında da gençlere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için hediye çekleri ve “seyahatsever” başlığı altında ise yeni yerler keşfetmeleri, farklı coğrafyalar görmeleri ve öğrenmeleri için otobüs, tren, uçak biletleri verilerek, günübirlik turlar düzenlenecek.

Giderek büyüyor

Platformdan tüm Türkiye genelindeki gençlerin istifade edebilmesi için her bir başlığın altında tüm bölgelerde etkinlikler düzenleniyor. Her geçen gün daha fazla gençle buluşan, “Genç Ne Sever” platformu, tanınmış ve alanında profesyonel isimlerin de katkısıyla daha da geniş kitlelere ulaşıyor. “İyiliksever” başlığı altında gençler, rol model aldığı isimlerle buluşup sohbet etme ve eğitim alma şansı da kazanıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı ortaklığında yürütülen Müzekart GNS dijital kart ile gençler, 3 ay boyunca 300’den fazla müze ve ören yerini hiçbir ücret ödemeden ziyaret edebilme imkânı bulacak. 22 Haziran’da kurulan platforma Türkiye genelinde 384 bin 804 katılım sağlandı.

Sen de katıl

Gençlerin kendini geliştirmesi, öğrenmesi ve sosyalleşmesi noktasında fırsat eşitliği sunmak üzere kurulan “Genç Ne Sever” platformuna www.gencnesever.com internet adresi üzerinden ulaşabilmekte. 300’den fazla müze ve ören yerini ücretsiz olarak gezmek için ise Müzekart GNS dijital karta www.muzekartgns.com internet adresinden ulaşabiliyor.

Related Posts

Yorum ekle