Künye

by objektifadmin

İmtiyaz Sahibi
LEVENT ÇEKİÇ
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
BÜLENT ÇEKİÇ
Haber Müdürü

KAMİL HIZER

Spor Müdürü
– – –
İnternet Editörü

FURKAN TUNAHAN

Yönetim Yeri

Adres: Beylikdüzü

Telefon: 0 542 310 29 99

E-Posta: [email protected]

Haberilizm Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. CekicMagazin.com’da yayımlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Haberilizm’e aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

GİZLİLİK İLKELERİ

CekicMagazin.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları CekicMagazin.com’a aittir. CekicMagazin.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar CekicMagazin.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

CekicMagazin.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. CekicMagazin.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman da değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the CekicMagazin.com. However, sometimes the CekicMagazin.com uses third parties to process your information. Ww.haberilizm.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the CekicMagazin.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the CekicMagazin.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the CekicMagazin.com and its services. When you use metropolhaberistanbul.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the CekicMagazin.com cookies section of our full Privacy Policy.