Pınar Hotiç İçindeki Sanat Aşkını Lov Sanat Günleri’nde Ortaya  Çıkardı

by objektifadmin

LOV Faralya, sanata olan bağlılığını “Lov Sanat Günleri” ile ortaya koyuyor. Geçtiğimiz ay düzenlenen Lov Caz’dan sonra şimdi de ünlü ressam Hikmet Çetinkaya sanat günlerinin konuğu oldu. Etkinliğe Pınar Hotiç, Şebnem Burcuoğlu, Balçiçek İlter, Özgür Özberk gibi ünlü isimler ve sanatseverler katıldı.

LOV Faralya sadece bir tatil destinasyonu değil, aynı zamanda sanatın ve kültürün buluşma noktası olarak etkinliklerini sürdürüyor. Bu ayın konuğu ise ünlü ressam Hikmet Çetinkaya oldu. Doğadan aldığı ilhamı tuvallerine yansıtarak izleyicilerine doğanın ve yaşamın iç yüzünü gösteren Çetinkaya, en seçkin eserlerini Lov Sanat Günleri’nde bir araya getirdi.

Lov Sanat Günleri’ne Pınar – Serdar Hotiç, Şebnem Burcuoğlu, Balçiçek İlter, Özgür Özberk gibi ünlü isimler katıldı. Etkinlik, sanatseverler için unutulmaz bir deneyim sunarken, ünlü isimler Hikmet Çetinkaya’nın önderliğinde resim workshop’una katıldı.

Workshop’un ardından Lov Faralya’nın büyüleyici atmosferinde düzenlenen gala yemeği, katılımcıları bir araya getirdi. Sanatın ve doğanın iç içe geçtiği bu özel gecede, sanatseverler ve ünlü isimler, birbirleriyle fikir alışverişinde bulunup sanatın büyüsüne kapılarak unutulmaz anlar yaşadılar.

Related Posts

Yorum ekle