Ünlüler “Kaçış”ı okudu

by objektifadmin

Ozan Yayıncılık’tan yayımlanan “Her Şey Mümkün – Kaçış”, yazar Angelina Masal Nur Ayo’nun hayattaki tüm engellere, tüm zorluklara rağmen mucizeleri keşfedişinin öyküsünü gazeteci ve yazar Mustafa Barış Durak’a anlattı. İstanbul’dan başlayan Sidney’e uzanan hikayede gerçekler tüm çıplaklığı ile anlatıldı.
Bir çok ünlüye kitabını imzalayarak hediye eden yazarın listesinde Hollywood’dan da ünlülerde var ünlü yazarlarda var ve tv dünyasından da tanınmış kişiler bulunuyor.

İç mimar olan ve uzun yıllardır Sidney”de yaşayan Angelina Masal Nur Ayo ikinci baskısı kitap evlerini süsleyen öyküsünü gazeteci ve yazar Mustafa Barış Durak’a anlattı. Tamamen gerçek bir hayat hikayesi olan “Her Şey Mümkün – Kaçış” şimdiden en çok satanlar listesine aday olmuş durumda.

Bir kitaptan çok bir varoluş hikayesi de olan ve geri dönüşü olmayan tek yönlü bir bilet ile sevgi , özgürlük , kendi olma arayışı içinde yepyeni bir ülke Avustralya’ya kaçış hikayesini anlatan Angelina Masal Nur Ayo, iniş çıkışlarını, direnişlerini , savaşlarını ve de hayattaki en büyük gayesi olan başarılarını okurla paylaşarak onlara ilham veriyor. Yazar “Her Şey Mümkün – Kaçış”ta, genç bir kadının içinde bulunduğu toplumdaki kısıtlamalardan, zorlamalardan kaçıp kendisine daha güzel, daha özgür, olduğu gibi kabul edileceği bir toplum arayışını anlatıyor.

Yazar kitabında dile getirdiği kaçış ve yaşam öyküsünü uzun uzun anlatarak şunları diyor:

Kaçtım, her şeyi ve herkesi geride bırakarak kaçtım.
Neden ve kimden kaçtım?
Geri dönüşü olmayan tek yönlü bir bilet ile sadece küçücük bir el çantası ve umutlarımı aldım yanıma.
Hiç bilmediğim diyarlara, hiç bilmediğim topraklara sığındım, bu ülkede başıma neler geldi?
Yağmurdan kaçarken doluya tutuldum mu?
Yoksa küllerimden tekrar tekrar yeniden mi doğdum?
Tüm engellere, tüm kısıtlamalara rağmen burada sizlerle buluşabiliyorsam, siz de yapabilirsiniz.
Yeter ki; kendinize ve mucizelere inanın.
Çünkü her şey mümkün bu hayatta”.

Ünlüler Dünyası”Kaçış”ı okudu

Angelina Masal Nur Ayo’un maceralı hayat hikayesinin yer aldığı kitabını bir çok ünlüye de imzalayarak okumalarını sağladı. Kaçış’ı imzaladığı kişiler arasında Michael Douglas,Mel Gibson, John Travolta,Brooke Shields geliyor.
Yazar ayrıca dünyaca ünlü Fox BBC kanalları başta olmak üzere bir çok TV programına katılarak, burada kitabın öyküsünü ve hayat hikayesini anlattı.

Related Posts

Yorum ekle