Duqqan Sahne unutulmaz Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut gecesine ev sahipliği yaptı – Ajans Press Türkiye

by objektifadmin
duqqan-sahne-unutulmaz-kurtulus-kus-ve-burak-bulut-gecesine-ev-sahipligi-yapti-–-ajans-press-turkiye

Altın Kelebek Ödülleri’nde yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı ödüllerini alan Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut bir kez daha İstanbul’un en gözde eğlence mekanı olan işletmeciliğini Gökhan Reis’in yaptığı Duqqan Cafe’de muhteşem bir performansa daha imza attılar.

Müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği gecede ünlü isimleri Duqqan Cafe’de seyretmeye iş-sanat-cemiyet dünyasının seçkin insanları ve müzikseverler yoğun ilgi gösterirken büyük izdihamlar yaşandı.

İkili gecede sevilen şarkılarını arka arkaya söylerken geceyi izlemeye gelen konuklarında bu şarkılara eşlik etmesi gözlerden kaçmadı. Yenilenen ve daha da büyütülen Duqqan Sahne’de konuklarına unutulmaz saatler yaşatan Kurtuluş Kuş, Burak Bulut ve Serkan Yanık konser öncesinde yaptıkları açıklamada Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş ikilisi Duqqan Sahne işletmecisi Gökhan Reis’in aralarında şu an olmamasına rağmen anmaları ve Gökhan Reis’i alkışlamaları dikkatlerden kaçmazken “  Burada sahne almak bize sanki kendi evimize gelmişiz hissiyatı veriyor. Biz burada asla misafir olmadık her zaman ev sahibi olduk. Konserlerimiz gerçekten mükemmel geçiyor ama  buradaki konserlerimiz efsane geçiyor. Biz İstanbul’da ilk kez burada sahne aldık ve bu ilk her insan için olduğu gibi bizim içinde çok özeldir.” dediler.

Related Posts

Yorum ekle