Burçak Gayrimenkul başarısını ödülle taçlandırdı

by objektifadmin

Başarılı iş kadını Gizem Deniz Kirişçi tarafından düzenlenen ve sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Özge Ulusoy’un yaptığı Altın Boğaz Ödülleri İstanbul’un gözde mekanlarından biri olan Portaxe’de yapıldı.

Sanat, iş, cemiyet dünyasının seçkin konuklarının katıldığı Altın Boğaz Ödülleri’nde Burçak Gayrimenkul ve Burçak Ataklı ödüle layık görüldü.

Burçak Ataklı geceye eşi Yunus Emre Ataklı ile birlikte katılırken kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın Boğaz Ödülleri’nde ödülünü alırken yaptığı kısa açıklamada “Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın Boğaz Ödülleri’nde ödül almak benim ve şirketim için büyük bir onurdur. Maalesef her yıl yüzlerce kadınımız şiddete maruz kalıyor, kadın cinayetlerine kurban gidiyorlar. Artık bunlara son verilmeli. Beylikdüzü merkezli olarak başladığımız gayrimenkul sektöründe kısa sürede büyük başarılara imza atarak Türkiye’nin her yöresinde sektörün önde firmalarından birisi olmayı başardık. Bu başarıda başta eşim olmak üzere tüm ekibim adına bu ödülü almaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak devamlı olarak müşteri memnuniyetini öne alan çalışmalarımızın meyvesini bu aldığımız ödülle taçlandırdık. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını ifade etti.

Gizem Deniz Kirişçi’nin düzenlediği dev organizasyonda Bordo Plastik CEO’su Mustafa Karadeniz’in yanı sıra Müjdat Gezen , İlyas Salman , Cem Belevi , Betül demir , Çiğdem Tunç , Oryantal Didem , Ege , Hakan Peker , Bilal Hancı , Rahmi Özkan , Seyhan soylu , Zahide yetiş , Bülent Emrah Parlak , Hülya Polat , Aşkım Kapışmak , Mahmut Tuncer gibi isimlerde ödülünü aldı.

Related Posts

Yorum ekle