Asil Mucize hacker kurbanı oldu

by objektifadmin

Son dönemlerin çıkış yapan sanatçılarından biri olan Asil Mucize hacker saldırılarından nasibini aldı.  Henüz kimliği tespit edilemeyen hacker veya hacker grubu tarafından başarılı sanatçı Asil Mucize’nin Youtube sayfası çalındı.

 

Asil Mucize özellikle son çalışması “Psikopat” ile yaz aylarına damga vurmaya başlayan şarkısının da bulunduğu hesabının çalındığını doktor olarak görev yaptığı hastanede iken öğrendi.  Başarılı sanatçıya ulaşan hacker kendisinden 25 bin TL. para talep etti. Asil Mucize hemen Youtube ile iletişime geçerek hesabını geri almak için müracaatlar yapmasına rağmen henüz hesabını geri alamadı.

 

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Asil Mucize “Hackerların Youtube sayfamı hacklediklerini gece nöbette iken öğrendim. Daha sonra hesabımı hemen kontrol ettiğimde sayfamdaki videoların kaldırıldığını gördüm.  Benden hesabımı bana geri vermek için 25 bin TL. talep ettiler. Hesabımı geri almak için resmi işlemlere başlattım. Daha sonrasında da tüm videolarımın tekrar geri yüklendiğini gördüm. Mağduriyetimin giderilmesi için hukuki işlemlere başladım” dedi.

Related Posts

Yorum ekle