Can Gox, Duqqan Sahne’de performansıyla parmak ısırttı

by objektifadmin

Birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlamaya devam eden İstanbul’un gözde eğlence mekanı Duqqan Sahne geçtiğimiz gece de Anadolu Rock ve Blues müziğin efsane ismi Can Gox’u konuk etti.

Can Gox’un sahne alacağını öğrenen müzikseverlerin aşırı ilgi gösterdiği gecede ünlü sanatçı sahnesinde Anadolu ezgileri ile Blues müziğini harmanlayarak sergilediği performansla adeta parmak ısırttı.  Can Gox sahnede kaldığı süre içerisinde Aşık Veysel, Barış Manço, Cem Karaca ve Neşet Ertaş gibi unutulmaz sanatçıların eserlerine yer verirken geceyi izlemeye gelen müzikseverlerde Can Gox’un söylediği şarkılara eşlik etti.

Program öncesinde kısa bir açıklama yapan Can Gox daha öncede burada sahne aldığını ve atmosferinden etkilendiğini belirterek “Artık yoğun bir sahne dönemine başladık. Burada sahne almaktan çok mutluyuz. Burası evimiz gibi oldu, misafirperverlikleri ve konsepti olarak büyüleyici bir atmosfer var. Böyle bir mekanı kazandırdıkları için işletmecilerine teşekkür etmeliyiz. Yaz ortasında hayranlarımıza bir sürpriz hazırlığındayız” diyerek duygularını dile getirdi.

Duqqan Sahne müdürü Atilla Çelik, yaptığı kısa açıklamada “Biz büyük sanatçılarımızı sahnemizde ağırlamaya ve seyircilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Cumartesi günleri konsept partilerimize yoğun ilgi gösteriyor. Duqqan Sahne’yi takipte kalın” dedi.

Related Posts

Yorum ekle