yeedi vac hybrid incelemesi

by objektifadmin
yeedi-vac-hybrid-incelemesi

Robot süpürgeler evlerde baş köşeye yerleşti. Dünya genelinde milyonlarca satan robot süpürgelere ilgi artarak devam ediyor. Kullanımları çok pratik. Evden çalışanların veya ev temizliği hizmeti almak istemeyenlerin, evcil hayvan sahiplerinin veya alerjik reaksiyonları olanların kurtarıcıları yine robot süpürgeler oluyor.

Yeedi de bu alanda deneyimli olan ve geliştirdiği akıllı robot süpürgelerle dikkatleri üzerinde toplamayı başaran önemli bir marka. Merkezi Çin’in Silikon Vadisi olarak da bilinen Shenzen’de. 2019 yılında kurulmuş ve bu kısa sürede büyük işler yapabilmiş bir isim. Dünyanın belli başlı noktalarında adını duyuran yeedi, Türkiye’de de kullanıcılarına ulaşıyor.

yeedi vac hybrid, 2’si bir arada çözüm sunuyor. Hem robot elektrikli süpürge hem de paspas atabilen yapısıyla ıslak ve kuru kirler dahil evlerde kapsamlı bir temizliği mümkün kılıyor.

Ürün, aynı zamanda yüksek seviyede bir emiş gücüne sahip. Bu emiş gücü sayesinde geçtiği zeminde kir namına hiçbir şey bırakmıyor.

Ayrıca vac hybrid’in öne çıkan bir başka özelliği de halıları fark edebilmesi. Önündeki halıyı algıladığında paspaslamayı önlerken, emiş gücünü de artırma yoluna giderek etkin bir temizlik yapıyor.

Tabii bu temizliği yaparken evinizin her bir köşesini sizin gibi öğreniyor. yeedi uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza indirerek akıllı robot süpürgenize daha detaylıca hükmedebiliyorsunuz.

Evinizin haritasını çıkarırken, gidilecek yerleri belirliyor ve siz özel bir ayar yapmadığınız sürece de ulaşabildiği her noktayı temizliyor. Dilersek de bu haritayı özelleştirebiliyoruz ve odaların sadece istenen bölümlerini temizleyebiliyoruz. Örneğin odanın bir noktasındaki kiri temizlemek istediğimizde vac hybrid’i doğrudan o kirli noktaya gönderip temizlik yaptırabiliyoruz. Uygulama ile temizlik için planlama yapabilirken, sanal sınır koyarak da robot süpürgeyi istemediğiniz bölgelere sokmama şansınız var.

Google Asistan ve Amazon Alexa desteğini de arkasına alan yeedi vac hybrid, 2600 mAh kapasiteli bataryasından enerjisini alıyor ve 4 saatlik sürede tam şarj olabiliyor. Ancak 110 dakikayı bulan çalışma süresi ile de beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Bu robot süpürge oldukça sessiz çalışıyor ve evinizde işlerinizle ilgilenirken ya da TV seyrederken sesten rahatsız olmuyorsunuz. Aynı zamanda uygulama üzerinden yapacağınız minik bir ayarla süpürgenizi gece siz uykudayken de çalıştırabilirsiniz. Bu moddayken ürün daha da gizli bir hale gelir. Hoparlörü ve ışığı kapatarak uykunuzu da bölmüyor.

yeedi vac hybrid’in ev temizliğini tamamen yaptığına emin olmak için ise Sürekli Temizlik ayarını açmanız gerekiyor. Bu sayede ürünün şarjı da bitse, bataryası tam dolduğunda temizliğe kaldığı yerden devam edip haritada girebildiği her yeri tam temizlemiş oluyor. Bataryasının bittiğini fark eden vac hybrid şarj istasyonuna kendi başına dönerken, batarya dolduğunda da yine sizin müdahale etmenize gerek kalmadan temizliğini sürdürüyor.

Tek fırçası bulunan ürünün vakum gücünü dilediğimiz gibi artırıp azaltabiliyoruz. Süper Vakum Modu’na aldığımızda daha etkin bir temizlik mümkün oluyor, ancak bu yüksek performans elbette pile daha fazla yük bindirdiğinden batarya ömrü daha hızlı tükeniyor.

Özellikle evlerinde hayvan dostlarıyla birlikte yaşayan biriyseniz ya da zamandan tasarruf etmek ve ev temizliğine daha az zaman harcamak istiyorsanız robot süpürge alma vaktiniz çoktan gelmiş demektir. yeedi vac hybrid, odalardaki en ücra köşelere girip temizliğini yaparken, gürültü çıkarmaması ve kolay kullanımıyla kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor.

Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra çok daha fazla kendinize zaman ayırma şansı elde edeceğinizden kısa sürede sizde alışkanlık haline geleceğini ve ev hayatınızın önemli bir bileşeni olacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

yeedi’nin satışta olan tek modeli vac hybrid değil. Beklentilerinize ve bütçenize göre farklı modellerini de edinebilirsiniz. Evcil hayvanı olanlar için yeedi k650, ikisi bir arada özellikleriyle yeedi vac max de kapsamlı bir çözüm sunuyor.

İlandır

Related Posts

Yorum ekle